Wątek: Wakacyjne plany
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Stary 23-08-2018, 14:34
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o moje plany wakacyjne, to sama wraz z moim mężem wybieramy się na Maltę. Moje dzieci natomiast planuje wysłać na obóz krajowy nad Polskie morze organizowany przez firmę https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe, gdyż jednak wolę spędzać wakacje bez dzieci. Oczywiście, nie tak, że każde – ale co któreś lubię wykorzystać do tego, żeby mieć czas tylko
dla siebie i mojego męża. Poza tym dzieciaki wolą czasami porobić coś
bardziej żywiołowego i energetycznego, niż my – czasami nie ma sił, czasami się nie chce, a czasami po prostu nie mam ochoty, no wiadomo, jak to czasami bywa. Dlatego już parę razy wysyłaliśmy ich na obozy i kolonie, a szczególnie spodobały nam się oferty obozów krajowych organizowanych przez firmę atas. Dwa lata temu przykładowo moje pociechy wróciły z takiego obozu bardzo zadowolone, wyszumiane, z całą masą historii do opowiedzenia o nowych znajomych albo zabawnych przygodach, aż chciało się słuchać. A i nam jest fajnie od nich czasami odpocząć – oczywiście, dziecko to dziecko, no ale chyba zostanie to tu dobrze zrozumiane, iż czasami jednak i od dzieci chce się wziąć krótki urlopik.

Ostatnio edytowane przez Madlen89 : 23-08-2018 o 14:37.
Odpowiedź z Cytowaniem