Wyświetl Pojedyńczy Post
  #300  
Stary 24-10-2017, 11:32
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własny biznes

Ja jestem zdecydowana zwolenniczką zakładania własnej firmy, im więcej rodzimych przedsiębiorców, tym lepiej. w końcu to głównie sektor MŚP buduje bogactwo Polski. Nie warto jednak iść na żywioł i od razu brać się za tworzenie przedsiębiorstwa. Mogę dać kilka rad, prostych, ale i skutecznych - przede wszystkim firmę powinniśmy zakładać jako osoby z doświadczeniem, mające w dorobku ileś własnych projektów, które wypaliły. Przez lata pracy w danej branży, zdążyłam poznać wiele ważnych osób, które w przyszłości stały się moimi kontrahentami. Nabrałam także niezbędnego doświadczenia, które wielokrotnie procentowało. Po drugie, warto ousourcingować część zadań firmy, takich jak kadry albo płace. Te zadania mogą pochłaniać lwią część naszego czasu, a doba ma tylko 24 godziny. I wreszcie po trzecie, ważnym aspektem jest radzenie sobie z zatorami płatniczymi. Ja radzę sobie z tym w tenże sposób, że wystawiam faktury z odroczonym terminem płatności, a później odsprzedaję je "Monevii" - https://www.monevia.pl/czym-sie-rozn...od-faktoringu/. Rozwiązanie proste i skuteczne
Odpowiedź z Cytowaniem