Wyświetl Pojedyńczy Post
  #108  
Stary 10-01-2020, 13:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja tam nie jestem zwolennikiem jakichś detoksów, wątpie, że w przeszłości ludzie to robili , a jakoś ewoluowaliśmy, fakt faktem jak ktoś je jakieś śmieci cały czas to może rzecyzwiście warto by było zmienić podejście i przestać jeść takie fast foody , a przerzucić się na więcej witamin, ale detoks typu 'pije tylko sok przez miesiac' to bzdura kompletna, przędzej sobie krzywdę zrobicie czymś takim niż pomożecie. To samo się tyczy suplementów, bzdura i naciąganie ludzi, poczytajcie sobie , że aby wprowadzić na rynek suplement nie musicie nawet przeprowadzać badań , wystarcyz , że użyte substancje są legalne, także te wasze magiczne tabletki moga w składzie nie mieć nic tak naprawdę.. witaminy i omega 3 najlepiej czerpać z pożywienia , a nie łykać tabletki, nei szkoda wam kasy na takie bzdury ? Ludzie żałują na dobrej jakości mięso więcej niż 10zł/kg , ale znajdują forsę na suplementy , które nie działają. Ja niestety mam kamice i muszę stosować taką dietę https://www.dbajonerki.pl/przepisy-d...nowo-wapniowej przez mój jadlospis jest ograniczony
Odpowiedź z Cytowaniem