Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 11-09-2017, 11:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Gastronomia

A ja prowadzę swoją małą kawiarenkę już niemal dwa lata i z perspektywy czasu dopiero wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Możecie mi wierzyć, albo i nie, ale naprawdę teraz wiem, że żyję i robię to, co chciałam w życiu. Nie będę nadmiernie ubarwiać, bo życie przedsiębiorcy w Polsce nie jest usłane różami, ale jakoś trzeba sobie radzić. Kawiarenkę założyłam razem z dwiema przyjaciółkami i póki co, biznes się kręci. Nie będę ukrywała, że miałam początkowo wiele obaw, czy prowadzenie wspólnego biznesu nie nadwyręży naszych relacji, ale dogadujemy się wciąż bez zarzutu, a wszelkie kwestie zapalne staramy się rozstrzygnąć na zasadzie kompromisu. Przy okazji, chciałam się Was poradzić o jedną, może nietypową kwestię. Mianowicie, czy znacie jakieś firmy zajmujące się skupem, odbiorem zużytego oleju? Nasza umowa z firmą, której dotychczas powierzaliśmy zużyty olej wygasła i szukamy nowej firmy, która podjęłaby się tego zadania. Póki co, znalazłam w sieci ofertę firmy "bio-ekon" - http://bio-ekon.pl. Znacie ją? Jesteśmy też otwarte na inne propozycje, jakby co.
Odpowiedź z Cytowaniem