Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32  
Stary 17-01-2018, 14:44
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

U nas zawsze jest zrzutka. Każdy coś przynosi do jedzenia. Za każdym razem ja ja robię imprezę w domu to uwierzcie mi nie zawsze mam czas coś ugotować dlatego mam z https://ebakalland.pl/ zamówione mieszanki na jakieś ciastka czy babeczki. Je to ma się zrobione raz dwa. Jak do kogoś idę to się bardziej staram i może coś bardziej ambitnego ugotuję. No ale jak jest impreza u mnie to muszę sprzątnąć ogarnąć miejsce. Jak jest grill to przygotować miejsce itd. Jakoś nigdy nie bawimy się ze znajomymi w jakieś gadżety imprezowe. Dla nas najważniejsze jest to aby się spotkać, pogadać. Często w między czasie pomiędzy jakimiś imprezami nikt z nas nie ma czasu aby się spotkać. A przez telefon dużo się nie pogada. Dlatego dla nas nie liczy się otoczka takiego spotkania tylko samo spędzenie z sobą czasu. Czasem spotkamy się na mieście. Ale z racji, że wszyscy już mamy dzieci to spotykamy się całymi rodzinami.
No chyba, że to impreza urodzinowa naszych dzieci to wtedy ozdoby i gadżety imprezowe są bardzo mile widziane. Wtedy też gospodarze coś więcej robią niż tylko dają miejsce i jedna przekąskę.
Odpowiedź z Cytowaniem