Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32  
Stary 06-07-2017, 07:08
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Wakacje nad morzem

Słuchajcie koleżanki, a ja mam pytanie dotyczące wakacje nad morzem i liczę na to, że coś mi podpowiecie. Sytuacja wygląda w ten sposób, że planuję w sierpniu wyjechać z dzieciakami - Zuzią i Szymkiem na dwa tygodnie nad morze, do Stegny. Na szczęście w tym roku udało mi się wyjednać u szefa taki termin urlopu, ponieważ przez ostatnie dwa lata musiałam brać wolne we wrześniu, a o wyjazd z dzieciakami wówczas było słabo. Zarezerwowałam już miejsce w pensjonacie, ale zastanawiam się, jak dojechać nad morze. Niestety, nie mamy własnego samochodu, a trochę bagażu będziemy ze sobą taszczyć. Siostra poradziła mi, że mogłabym wypożyczyć samochód na wspomniane dwa tygodnie. Na szczęście w pracy regularnie jeżdżę autem i nie straciłam wprawy w kierowaniu. Poszukałam trochę w internecie, zrobiłam mały research i znalazłam taką wypożyczalnię - http://www.best-rent.pl/. Oferta ich wygląda kusząco, mają trochę aut rodzinnych, ceny także przystępne. Zanim podejmę decyzję, chciałabym się jednak z Wami skonsultować. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Z góry dzięki za podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem