Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Stary 23-08-2016, 11:47
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Powiem szczerze że mi nie za bardzo wychodzi robienie pizzy. Pewnie sekret sukcesu kryje się w cieście. To dziwne ale wszystko zawsze robię według przepisu więc bez problemu powinno wyjść ciasto a jednak nic z tego. Dlatego w końcu się poddałam ale ponieważ, że bardzo lubię pizze to znalazłam bardzo dobry lokal w mojej okolicy czyli http://www.clubtwist.pl/ Mają tam tak cudowną pizze jaką mi nigdy tak na prawdę nie wyjdzie. I tak sobie myślę. Po co mam się męczyć w kuchni i denerwować że coś mi nie wychodzi jak przecież wszystko jest dostępne w bardzo przyzwoitej cenie. Jak dla mnie to na prawdę super sprawa że za tak małe pieniądze mogę mieć rewelacyjnie smaczną pizze. Jeśli mi nie wierzycie to polecam tam zajrzeć. Już na ich stronie internetowej widać jak ogromną mają ofertę dostępnych smaków. Oczywiście mozna stworzyć własną kompozycję pizzy z dostępnych składników która jest cała masa. Myślę że każdy znajdzie tutaj coś co zaspokoi nawet wybredne kubki smakowe. A Wy co o tym sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem