Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Stary 19-01-2018, 10:22
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kredyty czy pożyczki...

to dylemat, który zadaje sobie wiele osób. Niestety, nad czym ubolewam, wciąż zbyt mała ilość Polaków oszczędza regularnie, większość żyje po prostu od pierwszego do pierwszego. A to dosyć krótkowzroczne zachowanie, które w razie nagłej potrzeby może zmusić nas do zapożyczenia się. Ja zdecydowanie optuję za kredytami, ponieważ one są dosyć pewnym rozwiązaniem. Chociażby dlatego że banki podlegają nadzorowi ze strony Komisji Nadzoru Finansowego. A firmy pożyczkowe są zdecydowanie mniej "obciążone" różnymi regulacjami finansowymi. Poza tym, często stosują w umowach paragrafy wręcz balansujące na granicy zgodności z prawem. Ja więc wolę spokojnie oszczędzać pieniądze na swoim koncie, wiedząc że przydadzą mi się na czarną godzinę. Ponadto, jeśli mogę Wam coś podpowiedzieć, to warto inwestować w konta internetowe. Takie konta dają możliwości korzystania z wielu bonusów, na przykład ja, korzystając z konta w bz wbk -https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/k...akie-chce.html, mogę liczyć na zwrot 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon.
Odpowiedź z Cytowaniem