Wyświetl Pojedyńczy Post
  #215  
Stary 05-08-2021, 14:10
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Tak to prawda, o zdrowie trzeba dbać na co dzień. Ważne jest, aby być przygotowaną na nieoczekiwane problemy. Jak się bowiem okazuje wcale nie wiele potrzeba, żeby się pojawiły. Zresztą sama zaraz dam wam na to przykład. Otóż niedawno chciałam przygotować kolację dla siebie i swojego ukochanego, to była nasza rocznica. Niestety pech chciał, że podczas przyrządzania pysznego dania zagapiłam się i złapałam za gorącą blachę. W konsekwencji oparzenie gotowe. Oczywiście schładzałam dłoń pod letnią wodą, tak jak trzeba. Jednak ból i ślad pozostał. Na szczęście okazało się, że mąż kupił jakiś czas temu specjalny żel hydrokoloidowy od Help4skin, o czym mi wcześniej nie powiedział. W tej sytuacji okazało się to świetnym rozwiązaniem. Postąpiłam zgodnie z instrukcją i muszę przyznać, że ból zniknął, udało mi się też uniknąć blizny. Jakbyście chciały dowiedzieć się więcej o tym rozwiązaniu to polecam zajrzeć na ich help4skin.pl stronę internetową i poczytać. Warto mieć takie rozwiązanie w domowej apteczce.
Odpowiedź z Cytowaniem