Wątek: nieruchomości
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #84  
Stary 26-05-2020, 20:37
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Zawsze kochałam materiały naturalne. Gdybym miała robić taras zapewne byłby drewniany. Tak się składa, że mam zamiar postawić na działce domek. Przeróżne rozwiązania były brane pod uwagę. Domek murowany z tarasem, ale również domek drewniany. Oczywiście domek drewniany to moje marzenie i generalnie długo się mąż ze mną nie sprzeczał. W związku z tym, że znalazłam domek letniskowy z tarasem*https://www.domki-sodas.pl/*wybudowanie tarasu nie stanowi już problemu. Domek ma rozmiary 5x4 no i dodatkowy taras. Myślę, że taka powierzchnia powinna nam wystarczyć z mężem na weekendowe wypady. Z reguły jeździmy do ogrodu wyłącznie,kiedy wiemy, że będzie ładna pogoda. Pewnie więcej będziemy przesiadywać na tarasie, niż w samym domku. Przydałaby się mała kuchenka w środku, no i część sypialna. Mam znajomego stolarza, który pomoże mi w zorganizowaniu wszystkiego. Maj mamy jeszcze zimny, może w miesiąc się obrobimy, w sam raz na okres letni. No i jeszcze rośliny by się przydały do obsadzenia tarasu. Musi być idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem