Wątek: Prezent
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Stary 25-01-2018, 08:44
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja jako mistrzyni robienia prezentów. A uwierz mi zawsze daję trafne prezenty,. Mojej siostrzenice na świąt podarowałam list od świętego Mikołaja z https://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html plus jeszcze jej wymarzona lalkę barbie. Siostrze ostatnio na urodziny podarowałam w prezencie szczeniaka jej wymarzonej rasy. Moja koleżanka miała akurat kilka i chętnie mi oddała. A z racji, że moja siostra nie miała żadnego zwierzaka i już nawet chciała jakiegoś przygarnąć to wiem, że nie był to prezent nie trafiony. Jeśli w prezencie się daje psa czy jakiekolwiek inne zwierze to trzeba być w 100 % pewnym tego prezentu. Jest to żywe stworzenie i powinno się czuć kochane i chciane. No więc jako osoba, która zawsze daje wymarzone prezenty uważam, że takie naszyjniki są ekstra prezentem. Szczególnie, że sa po pierwsze tanie. Na tej stronie można już znaleźć naszyjnik za niecałe 40 złotych. do tego są przepiękne. Bardzo delikatne i kobiece. Sama bym chciała któryś z nich mieć. I na pewno też skorzystam przy robieniu prezentu dla mojej najmłodszej siostry, która w czerwcu kończy 21 lat. Jestem pewna, że z takie biżuterii bardzo się ucieszy. Szczególnie, że bardzo lubi biżuterię.
Odpowiedź z Cytowaniem