Wątek: Dieta czy ruch?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #332  
Stary 07-01-2019, 11:54
KaroKaro28 KaroKaro28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maris
Nie chce pytać o ogólne zasady bo wiem, że i to i to ale napiszcie dziewczyny co wam pomogło schudnąć, zrzucic powiedzmy jakieś 5-8 kilo? I nie na pare tygodni tylko na nieco dłużej...


Wydaje mi się że nie ma złotego środka, wszystko zależy od organizmu jedna będzie mogła jeść i jeść i wyglądać jak patyk a druga zje kostkę czekolady i czuje się jakby spuchła. Ja ćwiczę 3 razy w tygodniu i staram sie po prostu pilnować co jem ( a w szczególności ile ) Jeżeli nie dajesz rady czasowo może spróbuj z jakimś cateringiem dietetycznym np. https://suvibox.pl/ mi Suvibox pomógł w trakcie największej redukcji bo to co spaliłam już nie wracało. Fakt droga sprawa, ale nikt Ci nie mówi tu o podpisywaniu umowy na rok (wydaje mi się ze to max możliwości ) przemęcz miesiąc, dwa chodząc na siłownie systematycznie i jak już sie przyzwyczaisz sama zaczniesz pilnować kalorii i Cię wciągnie gotowanie fit posiłków.
Ja w ten sposób schudłam niecałe 10 kg w 7 miesięcy, może nie wiele, ale cały czas schodzę, a nie ma co ukrywać KAŻDY KG MNIEJ JEST DLA MNIE ZWYCIĘSTWEM
Całuję i życzę wytrwałości
Odpowiedź z Cytowaniem