Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 19-04-2018, 09:58
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

A ja uważam, że szczególnie w domu nie nalezy przesadzać z nadmierną ilością bibelotów. Wychodzę bowiem z założenia, że nadmierna ilość dekoracji może okazać się tylko szkodliwa. Ponadto jestem takiego zdania, że "przedekorowane" wnętrza są po prostu zbyt duszne i nie są w stanie zapewnić nam zbyt wielkiego komfortu. Ja tam zdecydowałam się na styl skandnawski w swoim domu i jestem dosyć zadowolona. Przede wszsystkim z tego względu, że styl skandynawski zajmuje niewiele miejsca> Wystarczą drewniane meble i białe ściany, aby poczuć się we własnym wnętrzu naprawdę komfortowo. Dla mnie liczy się przede wszystkim fakt, ze we wwnętrzu mogę poczuć się po prostu komfortowo. A dzisiaj nie jest to takie oczywiste. DOdatkowo z mężem postawiliśmy na nowoczesne ogrzewanie - kominek od https://kratki.com/sklep/ i jestem z tego naprawdę zadowolona, ponieważ w ten sposób mogę liczyć na profesjonalne grzanie w zimie. Wiecie, jestem za tym, zeby w ramach własnego domu łączyć nowoczesność z tradycją, i mam nadzieję, że póki co, ale to mi się udaje.
Odpowiedź z Cytowaniem