Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 26-02-2019, 10:04
jo@sia jo@sia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 11
Domyślnie

Minusy tanca? No chyba sobie zartujesz kolezanko W moim doswiadczeniu nie spotkalam sie z zadnymi. Taniec w naszym zyciu odgrywa coraz to wieksza role i zaczyna sobie z tego zdawac sprawe duze grono osob szukajacych jakiejs aktywnosci poza codziennymi obowiazkami. Nie wiem czym sie zajmujesz na codzien ale przy pracy caly tydzien w biurze .. jedyne co mi sie marzy to wyladowac swoja energie. Dla mnie to jest o wiele lepsze od jakiegokolwiek zestawu cwiczen .. taniec pomaga mi zachowac swietna sprawnosc fizyczna. Dodatkowo zwieksza elastycznosc i gibkosc ciala .. co jest bardzo atrakcyjne, szczegolnie dla naszego partnera. Musisz sie dobrze zastanowic jaki rodzaj tanca bedzie najbardziej odpowiadal Twojemu charakterowi. Z bardziej uniwersalnych to mozna wymienic tango czy tez walc angielski. Przy wyborze szkoly tanca, zorientuj sie w miare mozliwosci jakie ma opinie .. podstawa sa doswiadczeni instruktorzy - wlasciwie sa kluczem do tego w jak szybkim tempie nabierzesz obycia. Na poczatku oczywiscie, beda problemy z kordynacja jesli wczesniej nie tanczylas ale dasz sobie rade Zerknij sobie chociazby na oferte http://bravotango.pl bo widze maja elastyczny grafik - na lekcje mozesz zapisac sie bez problemu nawet w weekendy. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem