Wątek: Ubezpieczenie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 19-03-2020, 17:38
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Jakiego konkretnie ubezpieczenia szukasz? Mogę Ci polecić grupę ERGO Hestia mtu24.pl https://mtu24.pl/kontakt/ Posiadają wiele ubezpieczeń, ciekawe oferty. Między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, a w tym oczywiście ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, od następstw nieszczęśliwych wypadków, no i auto casco tzw. ubezpieczenie AC. Ostatnio nie zawierałam umów, ale wiem z doświadczenia, że warto korzystać z pakietów, na przykład OC plus AC. Wychodzę z założenia, że AC warto mieć, a tu nie trzeba już dopłacać wiele. Sprawdź jak wyglądałaby Twoja polisa. Wystarczy wejść na stronę. Z ubezpieczeń oczywiście mają też ubezpieczenie na dom i mieszkanie z wszelkimi dodatkowymi ubezpieczeniami. Można je indywidualnie dobierać. To wygoda, w końcu nie każdy potrzebuje tego samego. W razie podróży też warto skorzystać z ich ubezpieczenia Podróżuj. Zawsze to dobre zabezpieczenie w razie choroby, nieszczęśliwych wypadków, czy też kradzieży bagażu, co chyba zdarza się dość często. Mają bardzo wysoki poziom likwidacji szkód gwarantowany przez ERGO Hestię.
Odpowiedź z Cytowaniem