Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Stary 24-11-2016, 14:22
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Chodzę do restauracji  Jestem osobą, która większość czasu spędza w pracy i nie mam zbyt wiele czasu i chęci, żeby każdego dnia ugotować coś dobrego. Jestem matką i zwracam ogromną uwagę do tego co jedzą moje dzieci i nie chce ich karmić niezdrowym jedzeniem i dlatego wybieram tylko takie restauracje, które mają w menu zdrowe potrawy i przygotowują je z wysokiej jakości produktów spożywczych i dlatego jemy głównie tutaj http://www.clubtwist.pl . Jest to zarówno restauracja jak i pizzeria. Szczerze mówiąc w żadnym innym miejscu nie jadłam lepszych flaków, a moje dzieci w żadnej innej restauracji tak chętnie nie jadłyby zupy pomidorowej. Mój mąż z kolei przepada za schabem z grilla, który podawany jest z masłem czosnkowym, przepysznymi pieczonymi ziemniakami ( wiem, bo czasem mu podkradam kilka  ) a także z zestawem surówek przyrządzonych ze świeżych warzyw. Restauracja znajduje się w Zabrzu więc jeśli będziecie tam na urlopie (polecam, bo przepiękne miasto) to zajrzyjcie tam koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem