Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Stary 25-07-2017, 07:52
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

Nikt dawno tutaj nie pisał, więc trochę odświeżę temat . W naszym przypadku zdecydowaliśmy się na budowę domu z poddaszem użytkowym. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkową przestrzeń, którą można było zagospodarować. Jasne, budowa przez to kosztowała trochę drożej, ale wcześniej spędziliśmy trochę czasu zagranicą. Ja pracowałam głównie jako opiekunka do dzieci w UK, maż zaś znalazł pracę jako magazynier. W Wielkiej Brytanii spędziliśmy prawie sześć lat, ale zgromadziliśmy potrzebne fundusze, dzięki czemu mogliśmy ruszyć z budową. Tak jak pisała, jednak z koleżanek, wszystko zależy od tego, jakimi funduszami dysponujesz i jaka przestrzeń jest Ci potrzebna. Jeżeli mogę coś jeszcze podpowiedzieć, to jak któraś z forumowiczek będzie ruszać z budową domu, to warto zawczasu pomyśleć o ogrzewaniu. Przy tej okazji mogę Wam polecić sklep kratki.com, znajdziecie tam wszystko, od obudów i wkładów po różne akcesoria kominkowe, nawet rury - https://kratki.com/sklep/pl/produkt/...nkowana-fi-125. My zaopatrzyliśmy się tam we wszystkie elementy "kominkowe" i byliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem