Wyświetl Pojedyńczy Post
  #61  
Stary 01-09-2020, 14:06
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Mi samodzielne wykonywanie manicure oraz pedicure sprawia niesamowitą przyjemność. Dodatkowo zawsze mogę się cieszyć świeżo pomalowanymi paznokciami i nie przejmować się kiedy akurat moja kosmetyczka ma wolny termin Uważam, że to olbrzymi komfort i warto chociaż spróbować swoich sił. Ja akurat stawiam na lakiery klasyczne. Bardzo polecam Wam produkty od Sally Hansen. Ich lakiery są niesamowicie wytrzymałe i proste w aplikacji. Oprócz tego mają też w swojej ofercie świetne akcesoria do paznokci, które warto sobie zakupić. Ja zazwyczaj zaopatruję się w te produkty na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/s...311079465.html - tutaj podrzucam Wam konkretnie namiary na markę Sally Hansen żebyście mogli sobie sprawdzić. Drogeria ezebra ma bardzo duży wybór ich produktów, więc mam pewność, że zawsze znajdę w ich asortymencie to, czego potrzebuje. Polecam też robić tam większe zakupy kosmetyczne, bo w moim odczuciu mają oni po prostu bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu do firm konkurencyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem