Wyświetl Pojedyńczy Post
  #83  
Stary 17-04-2018, 10:50
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie U mnie...

...spojrzenie na apteki internetowe i drogerie internetowe ewoluowało stopniowo. Początkowo wychodziłem z założenia, że najwazniejsze jest aby kupowany towar osobiście sprawdzić wszystko i wiedzieć, jakie ma wymiary, parametry i tak dalej i tak dalej. W tym kontekscie zakupy internetowe jawiły mi się jako fanaberia, która szczególnie w przypadku poważniejszych zakupów (sprzęt AGD i RTV, meble) może grozić przykrymi konsekwencjami typu, że na przykład towar zostanie uszkodzony w trakcie transportu. Na szczęście z czasem siostra przekonała mnie, że takie obawy są calkowicie bezpodstawne, a w ramach zakupów internetowych można liczyć na wiele promocji i towary, których nie znajdziemy w sklepach w mniejszych miejscowościach. Takie kosmetyki jak te - https://www.naturativ.pl/, które ostatnimi czasy zamawiałam przez internet, nigdy nie miałabym do nich dostępu w ramach swojej miejscowości. Moim zdaniem korzyści i plusy zdecydowanie przeważają nad minusami. Muszę już uciekać, trzymajcie się ciepło, jestem zdania, że moja porada się komuś na pewno przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem