Wątek: podłoga
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Stary 08-05-2019, 20:07
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli jesteśmy już w temacie robienia podłóg, to wydaje mi się że koniecznie powinniśmy wspomnieć tutaj o czymś takim, jak szlifowanie podłóg. Wiele osób nie zdaje sobie kompletnie sprawy z tego jak bardzo istotna jest ta kwestia. Wiem o czym mówię, bo mój mąż prowadzi firmę budowlano-remontową i w ramach swojej działalności zajmują się między innymi kładzeniem posadzek. Ostatnio mieli taki bardzo ciężki przypadek, kiedy nie potrafili za nic w świecie, żadnymi znanymi im sposobami doprowadzić posadzek do gładkiej postaci... Na szczęście przyjaciel mojego męża słysząc o jego problemach postanowił polecić mu skorzystanie z narzędzi marki Husqvarna, które znalazł w internecie na stronie https://www.husqvarnacp.com/pl/maszy...i-do-posadzek/ . I wiecie co... ? Ostatecznie okazało się, że to faktycznie jest najlepsza opcja i dzięki ich zaawansowanemu technologicznie systemowi szlifowania posadzek mój mąż skończył tą robotę! A klient po pracy powiedział mu, że jeszcze nigdy nie widział tak gładkich posadzek, coś pięknego!!
Odpowiedź z Cytowaniem