Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Stary 14-05-2018, 12:28
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent to tak naprawdę wszystko zależy od okazji na jaką ma zastać zakupiony oraz od konkretnej osoby, która ma otrzymać prezent. Moim zdaniem, w przypadku mikołajek dobrym pomysłem na prezent będą ciepłe ubrania typu sweter, kurtka, płaszcz, szalik, skarpetki itp. Przykładowo w zeszłe święta mikołajkowe kupiłam mojemu mężowi elegancki ciepły sweter oraz szalik i był bardzo zadowolony. Dodatkowo jeżeli nie wiemy, czy dany prezent będzie odpowiedni dla konkretnej osoby, to w takim przypadku może warto po prostu zapytać taką osobę jaki prezent chciałaby otrzymać. Dzięki temu zyskamy stu procentową pewność, iż prezent przez nas zakupiony będzie trafiony i uszczęśliwi obdarowaną przez nas osobę. Ponadto warto napisać do najbliższych nam osób życzenia świąteczne, dzięki którym możemy wrazić nasze myśli oraz uczucia w stosunku do drugiej osoby. Sama na ten przykład inspirację do napisania takich życzeń czerpałam ze strony https://www.listymikolaja.pl/swiety-...up-z-miry.html

Ostatnio edytowane przez Grazynka105 : 14-05-2018 o 12:37.
Odpowiedź z Cytowaniem