Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Stary 15-12-2017, 08:54
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własny biznes

Cóż, to ja muszę pogratulować autorowi pomysłu za odwagę, ponieważ w dzisiejszych czasach wcale nie tak prosto jest zakładać działalność gospodarczą.Nie dość, że na rynku w wielu branżach panuje naprawdę ostra konkurencja, to czasami mentalność urzędników dziwnie przypomina mi "czasy słusznie minione". Niestety wielu członków administracji, czy to rządowej, czy samorządowej, żyje jeszcze przekonaniem, że przedsiębiorca to "prywaciarz", osoba wiedziona jedynie żądzą zysku, która z zasady powinna być podejrzana. A przecież tyle lat po upadku komunizmu, naprawdę pojawiło się na rynku wielu uczciwych biznesmenów, którzy muszą walczyć z państwem, rzucającym im kłody pod nogami. Wśród nich jesteśmy ja i mój mąż, prowadzimy hurtownię sprzętu szkolnego. Długo trwało, zanim podjęliśmy decyzję o pójściu na "swoje", ale jak zdecydowaliśmy to trwamy w tym postanowieniu do dziś. Radzimy sobie nieźle - niedawno nawet kilka ładnych groszy zainwestowaliśmy na sejf - https://www.saffort.pl/, który mam nadzieję lepiej będzie chronił najważniejsze firmowe rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem