Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 21-04-2017, 15:00
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ubezpieczenia

Cóż, niektóre firmy ubezpieczeniowe są sprytne i mają takiego węża w kieszeni, że jakiekolwiek odszkodowanie trzeba z nich niemal wydusić. Mogę tylko przyłączyć się do poprzednich głosów, że nieodzowna będzie pomoc prawnika. Wprawdzie będziesz musiała się ciągać z ubezpieczalnią po sądach, ale koniec końców powinnaś otrzymać rekompensatę. Ja ze swej strony mogę Wam polecić tę firmę ubezpieczeniową -
https://www.gothaer.pl/. Współpracuję z nią już od pięciu lat, mam tam ubezpieczone auto, a niedawno ubezpieczyłam swoje mieszkanie od kradzieży lub nieprzewidzianych wypadków losowych. Koszt niewielki, a w razie, odpukać, kradzieży, będę mogła liczyć na odszkodowanie. A niestety ostatnio w mojej okolicy doszło do dwóch włamań do mieszkań. I to w biały dzień, obydwa włamania miały miejsce koło godziny 14., dacie wiarę? Naprawdę, niedługo to strach będzie wyjść na ulicę. Może trochę przesadzam, ale moje osiedle jest zamknięte i tym bardziej dziwne, że włamywacze weszli niepostrzeżenie. Na szczęście policja prowadzi śledztwo, mam nadzieję, że ich złapią.
Odpowiedź z Cytowaniem