Wątek: Remont sypialni
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Stary 21-09-2016, 13:01
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No to jak remont sypialni to pewnie wiąże się to z podstawią czynnością jaką jest oczywiście malowanie. Wiem że nie każdy to lubi bo przecież już na wstępie mamy takie problemy jak wybór farby. No ale chyba po to jest takie forum aby sobie pomagać. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://sklep.duluxpolska.pl/produkt/kolory-swiata Gdzie jest jak dla mnie najlepszy wybór farb od duluxa. To dzięki nim odmienimy wygląd sypialni praktycznie nie do poznania. Pokrywają już za pierwszym razem co wciąż jest rzadkością wśród różnych producentów farb. Bardzo dobrą oznaką jest to że wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta tworząc dla nas testery które pomogą nam w wyborze odpowiedniego koloru farby. To wszystko kosztuje tylko symboliczny jeden złoty. Więc nie musimy na początku kupować całego kubełka farby. To właśnie takie działania i podejście do klienta sprawiły że dulux jest najchętniej wybierają farbą przez Polaków. Jest to potwierdzone w badaniach ankiety które są dostępne w internecie. Sama to z początku nie wierzyłam no ale badania przecież nie kłamią. A co Wy o tym sądzicie ? Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem