Wątek: cellulit
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Stary 20-09-2018, 11:33
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o cellulit, to na rynku dostępnych jest wiele ciekawych zabiegów lub produktów, które pozwolą ci w szybki i skuteczny sposób pozbyć się nieestetycznego wyglądu w postaci cellulitu. Sama nie jestem zwolenniczką operacji czy zabiegów upiększających, aczkolwiek to wszystko jednak zależy od tego, czego określony zabieg ma dotyczyć. Jeżeli jest on spowodowany problemem zdrowotnym, a nie panującą modą na tego typu zabiegi, to jak najbardziej powinno się z nich korzystać. Niespełna miesiąc temu sama miałam okazję korzystać z zabiegu upiększającego, korzystając z oferty - http://satin.pl/zabiegi-podologiczne...ajek-brodawek/. W przeszłości zbyt często malowałam paznokcie, robiłam hybrydy itp. To wszystko spowodowało, że na stopach pojawiły się brodawki wirusowe. Stosowałam sporo różnego rodzaju preparatów, ale żaden z nich nie pomógł mi na tyle skutecznie, bym była w pełni zadowolona z efektu. Dzięki wizycie profesjonalnym gabinecie podologi, przyczyny występowania mojej dolegliwość zostały szybko określone, po czym podjęto skuteczne leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem