Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 23-07-2019, 20:57
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 841
Domyślnie

Kwestia wyboru pędzli to rzeczywiście niezła zagwostka zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia z makijażem. Ja powiem Wam szczerze, że dopiero niedawno zaczęłam się malować, bo praca tego ode mnie wymaga. Na co dzień stawiam na delikatny podkład, korektor, lekko podkreślone brwi i rzęsy. Nawet do takiego prostego makijażu konieczne było skompletowanie zestawu pędzli. Długo szukałam jakichś konkretnych porad. Nie chciałam też od razu kupować dużego, markowego zestawu, bo nie miałam pewność, że mi się on sprawdzi. Na szczęście znalazłam świetny wpis na blogu: https://toolsforbeauty.eu/blog/wybie...i-do-makijazu/ dotyczy on właśnie doboru kompletu pędzli. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań to według mnie warto sobie zerknąć. Znajdziecie tam wyszczególnione kolejno pędzle do twarzy, ust, oczu oraz te wielozadaniowe. To bardzo konkretna wiedza, która przyda się każdemu chcącemu kupić odpowiednie pędzle. Powiem Wam, że nie sztuką jest zaopatrzyć się w pierwszy, lepszy zestaw, a raczej jego odpowiedni dobór - żeby wszystkie pędzle były przez nas używane!
Odpowiedź z Cytowaniem