Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Stary 17-01-2018, 13:36
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Księgowość

Ja jednak nie zdecydowałabym się na prowadzenie księgowości przez internet, tyle się teraz słyszy o hakerach i innym tego typu ustrojstwie. Początkowo, jak zaczynaliśmy nasz biznes z mężem i przyjacielem, dokonaliśmy podziału ról. Mi przypadły działania marketingowe i księgowość. Do tamtej pory rzadko jednak miałam do czynienia z księgowością,ale byłam przekonana, że lektura fachowych czasopism wystarczy, żeby jako tako przynajmniej orientować się w zakresie rachunków. Okazało się jednak, iż byłam w błędzie, bo ślęczałam do nocy nad papierami, a i tak stresowałam się, że popełniłam jakiś błąd w rozliczeniach. W końcu wspólnie podjęliśmy decyzję, że outsourcingujemy księgowość. I od tamtej pory śpię dużo spokojniej. A jeśli mogę jeszcze dodać, to chciałam się Was poradzić w następującej kwestii. Czy któraś z forumowiczek kojarzy w ogóle tę firmę - https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/. Staramy się o dotacje z Regionalnego Programu Operacyjnego i potrzebuję konsultacji z fachową firmą doradczą. Będę wdzięczna za wszelkie rzeczowe komentarze
Odpowiedź z Cytowaniem