Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Stary 16-01-2017, 11:54
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Muszę przyznać że moja babcia jest okazem zdrowia. Aż trudno mi uwierzyć że osoba która ma skończone 81 lat biega na dystanse 5 km codziennie, zdrowo się odżywia i ma tak rewelacyjne wyniki w badaniach. Spytałam jej się kiedyś jaki jest jej przepis na sukces. Odpowiedziała że do wszystkiego podchodzi z głową i jest na bieżąco w sprawach związanych ze zdrowiem. Mówi że istotną rolę w jej diecie odgrywają witaminy takie jak witamina D. Faktycznie przeczytałam coś na ten temat na stronie internetowej http://www.naturalnawitaminazycia.pl...cja-witaminy-d Przyznam ze wstydem że mając 25 lat nie miałam pojęcia o tym ile dobrego może zdziałać dla naszego zdrowia taka witamina. Chyba muszę zmienić całkowicie swój sposób myślenia dotyczące zdrowia. Chce się tak cieszyć z życia jak moja babcia która w swoim wieku ma zdrowie lepsze niż nie jeden facet. A jak to jest w przypadku waszych babć ? Nie długo jest ich święto dlatego też warto zatroszczyć się o ich zdrowie a mamy na to olbrzymi wpływ. Czekam na wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem