Wątek: Perfumy
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Stary 07-02-2017, 13:35
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

A która Euphoria Ci się marzy? Bo z tego co się orientuje, to są trzy zapachy Euphorii. Mnie prawdę mówiąc nie podoba się żadna z nich, ale ja po prostu nie przepadam za takimi perfumami i wolę zapachy, które są tak trochę unisex. Np. bardzo podobają mi się perfumy Hugo Boss a zwłaszcza stara wersja Nuit i White. Używam ich od około 4 lat, ale ostatnio mam spore problemy ze znalezieniem klasycznego Nuit, bo jakiś czas temu wszedł nowy, który kompletnie mi się nie podoba i uważam, że ma bardzo mało wspólnego ze starym. Kończą mi się moje perfumy i chyba będę zmuszona zmienić zapach skoro mojego ukochanego nigdzie nie mogę znaleźć. Do tego dochodzi jeszcze kwestia ceny, bo zawsze staram się kupować perfumy na promocji, bo często są one wtedy nawet o 50% tańsze a jak wiecie zakup perfum i tak wiąże się z dużym wydatkiem, bo dobre perfumy nigdy nie kosztują kilkudziesięciu złotych i nawet w cenie promocyjnej kosztują min. 100zł. Sprawdzałam promocje Sephora tutaj http://www.ceneo.pl/sklepy/sephora.pl-s21483 , ale nie wiem, które perfumy, które są aktualnie w promocji będą mi odpowiadały i będę musiała przejść się do Sephory i powąchać kilka zapachów.
Odpowiedź z Cytowaniem