Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Stary 10-07-2017, 15:34
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dieta

Dla mnie suplementy to dobra rzecz, ale ograniczenie się do ich stosowania na pewno nie spowoduje utraty wagi. Ja biorę suplementy w małych ilościach, żeby schudnąć, bardziej nastawiam się na regularny trening oraz wyrobienie u siebie pewnych nawyków żywieniowych. Na przykład od pewnego czasu staram się już nie podjadać między posiłkami ani nie podjadam wieczorem. Ostatni posiłek, czyli kolację, spożywam około 20. i potem piję tylko wodę. Zaczęłam też regularnie biegać, początkowo dwa razy w tygodniu, teraz już cztery razy. Wreszcie zaczęłam pić herbatę ziołową, mam nadzieję, że w ten sposób oczyszczę organizm z toksyn. Jakbyście były zainteresowane, herbaty zamówiłam w tym sklepie - http://www.domherbat.pl/. Efekty na razie są ograniczone, ale i tak zadowalające - po 1,5 miesiąca stosowania "diety" schudłam prawie 4 kilogramy. Szału nie ma, ale postęp znaczący jest. I jeśli mogę Wam coś doradzić, to dobrze jest znaleźć sobie jakąś aktywność fizyczną. Nie musi być bieganie, równie dobrze możecie zacząć jeździć na rowerze i ćwiczyć swoją wydolność.
Odpowiedź z Cytowaniem