Wyświetl Pojedyńczy Post
  #134  
Stary 22-04-2020, 19:42
Baily Baily is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 3
Domyślnie

Sucha skóra, sucha skóra.... ile ja bym dała, żeby nie mieć takiego problemu. Ja nie mam zwykłej suchej skóry. Ja mam turbo mega ultra suchą skórę, suchszą niż pustynia w Nevadzie. Dosłownie wszystko mnie podrażnia, niska temperatura, wysoka temperatura, naturalna wełna, sztuczne tkaniny, twarda woda, słona woda, ty wymień coś, a ja powiem ci, że to wysusza mi skórę Przez lata próbowałam wielu balsamów, większość albo nie działała albo działała skutecznie, ale jednocześnie powodowała jakieś uczulenia czy skutki uboczne. Na szczęście niedawno znajoma podsunęła mi coś, co mi faktycznie pomaga, jest to żel do pielęgnacji skóry Bio Oil https://bio-oil.com.pl/ - naturalny, więc nie powoduje podrażnień przez swój skład czy nie zatyka porów. Bardzo fajnie i skutecznie nawilża skórę, łagodzi wszystkie objawy suchej skóry, czyli nadwrażliwość, swędzenie, pieczenie i tym podobne. Polecam każdemu, kto ma takie problemy, kto ma suchą lub atopową skórę, to naprawdę bardzo pomaga, a jest zdrowe i naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem