Wyświetl Pojedyńczy Post
  #110  
Stary 09-08-2021, 09:12
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Otóż o zdrowie można dbać na wiele różnych sposobów. Ja jednak korzystając z okazji i tematu wspomnę parę słów o nerkach. Tak, moje drogie, warto o nie zadbać. Często występującym schorzeniem jest kamica nerkowa. Swoją drogą, muszę wam powiedzieć, że miałam niedawno okazję przeczytać interesujący artykuł na ten temat. Natrafiłam na niego na stronie Dbajonerki.pl. Dowiedziałam się z niego, że to schorzenie w pewnych rejonach świata występuję częściej, a w innych z kolei rzadziej. Z tego co, się dowiedziałam, to ma to ścisły związek z dietą, spożyciem mięsa i soli. Zresztą polecam w wolnej chwili zajrzeć pod powyższy adres w internecie i trochę poczytać. Warto także dodać, że są także rozwiązania jak Fitolizyna Nefrocaps Forte, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie nerek. Co ważne, jest to unikalna kompozycja siedmiu ekstraktów ziołowych. Znalazły się tutaj: korzeń pietruszki, ziele skrzypu, czy też kłącze perzu. W mojej prywatnej ocenie warto dowiedzieć się więcej o tym produkcie i zadbać o swoje nerki!
Odpowiedź z Cytowaniem