Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Stary 22-09-2017, 07:56
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Mi też się podobają kominki, ale o dziwo nie takie zwyczajne wbudowane w ścianę, ale takie w stylu kozy. Bardzo podoba mi się piec z https://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece i jest to model Juno. Uważam, że piece wolno stojące mają w sobie jakiś urok. I prezentują się we wnętrzach bardzo dobrze. Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taki piec czy kominek, bo mieszkam w bloku. Z tego co wiem to oczywiście w blokach jest możliwość posiadania kominka. tylko, że takie bloki mają chyba maksymalnie cztery piętra i każde mieszkanie ma dostęp do przewodów kominowych. Czy coś w ten dekiel. Niestety moje mieszkanie mieści się na 5 pietrze w ośmiopiętrowym wieżowcu. Do tego nie ma dostępu do tego przewodu i wszyscy chcąc nie chcąc musimy płacić za ogrzewanie miejskie. Ja przynajmniej mam takie szczęście, że rzadko odkręcam ogrzewanie, bo ogrzewają mnie sąsiedzi, a przez moją łazienkę przechodzą rury, które doprowadzają chyba ciepłą wodę do góry, więc one ogrzewają mi łazienkę. Zastanawiam się czy by w takim razie nie zainwestować w bio kominek, podobno są one świetne i dają takie samo ważnie jakby się miało zwyczajny kominek.
Odpowiedź z Cytowaniem