Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Stary 05-06-2017, 15:36
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Na zmarszczki

A ja ze swojej strony mogę polecić Wam kremy od lirene, na przykład taki - https://lirene.pl/produkty/pielegnac...ha-i-wrazliwa/. Zawiera witaminę E, i co ważne dla mnie, jest przeznaczony zarówno na dzień, jak i na noc. Dostałam go od męża na imieniny, jakoś ze dwa miesiące temu. Podpytał mnie, co chciałabym dostać, to odpowiedziałam mu, że jakiś dobry krem do twarzy. Od tamtej pory staram się stosować ten krem regularnie. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do napisów na opakowaniu, że "intensywnie nawilża, regeneruje i odżywia skórę" itd. Teraz jednak widzę, że co marka, to marka. Możecie, koleżanki wierzyć lub nie, ale moja skóra, zwłaszcza pod oczami stała się elastyczniejsza i bardziej miękka.
Nie dość, że poprawił się mój fizyczny wygląd, to jeszcze czuję się lepiej psychicznie. Nie mam oporów, aby wyjść na zewnątrz, nawet jeśli jestem umalowana. Niedługo przypadają moje urodziny (w drugiej połowie czerwca), ciekawe czym tym razem zaskoczy mnie Janek. Nie mogę się doczekać, a przy okazji pozdrawiam wszystkie forumowiczki .
Odpowiedź z Cytowaniem