Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Stary 05-07-2017, 09:23
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Krem nawilżający

Ja cierpię na skórę mieszaną i tłustą i możecie mi wierzyć, że to nie wygląda estetycznie na co dzień. Czułam się z tym źle, korzystałam z różnych kremów, ale nie za bardzo pomagały. Wreszcie koleżanka poleciła mi ten krem od lirene - https://lirene.pl/produkty/pielegnac...matt-na-dzien/. Stosuję go przeszło od dwóch miesięcy i już widzę pierwsze efekty.
Mam bardziej nawilżoną i odżywioną skórę, a jej niedoskonałości są w miarę dobrze zakamuflowane. Wcześniej w ogóle nie korzystałam z kosmetyków od lirene, a teraz z każdym dniem przekonuję się, że to był błąd. Jeśli mogę coś dodać od siebie, to warto sprawdzać kremy różnych, ale znanych producentów. Co marka to jednak marka, zawsze jest lepsza niż jakiś badziew kupiony pokątnie na rynku. Moja siostra raz kupiła podejrzany krem od handlarza, skusiła ją niska cena, ale potem miała komplikacje skórne. Mniejsza o to jakie, ale to dla mnie wystarczająco dowód, aby w kosmetyki zaopatrywać się tylko w drogeriach. Tymczasem uciekam do pracy, bo mam dziś drugą zmianę, trzymajcie się kochane
Odpowiedź z Cytowaniem