Wątek: Wybór prezentu
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Stary 14-05-2018, 14:11
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Odpowiednio dobrany prezent zależy tak naprawdę od okazji na jaką ma zostać zakupiony oraz od konkretnej osoby, dla której planujemy zakupić określony prezent. Przykładowo w zeszłe święta bożego narodzenia postanowiłam podarować wszystkim moim bliskim osobom kartki z życzeniami świątecznymi, gdyż uważam, że prawidłowo wykonana kartka z życzeniami posiada magiczną moc wywoływania uśmiechu, czy łez szczęścia na twarzach bliskich mi osób. Takie życzenia świąteczne powinny być przede wszystkim szczere, zabawne, pogodne, radosne płynące prosto z serca. Uważam, że życzenia, które przekazujemy naszym najbliższym, są najpiękniejszym darem, jaki możemy im od siebie zaoferować, gdyż wyrażają nasze myśli i uczucia w stosunku do drugiej osoby. Ponadto życzenia takie są bardzo dobrym dodatkiem praktycznie do każdego prezentu. Niestety przy pisaniu takich życzeń problemem często jest to, iż nie potrafimy zgrabnie ubrać w słowa naszych myśli, przez co napisanie ich staje się dla nas kłopotliwe. Sama miałam problem z przelaniem swoich myśli na papier, ale znalazłam ciekawą stronę, na której znalazłam ciekawe teksty oraz gotowe wzory takich życzeń. Strona to jest dostępna pod adresem https://www.listymikolaja.pl/swiety-...up-z-miry.html

Ostatnio edytowane przez Grazynka105 : 14-05-2018 o 14:22.
Odpowiedź z Cytowaniem