Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Stary 18-01-2017, 08:22
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Nie jest w cale tak łatwo wybrać odpowiednie dla nas ubezpieczenie OC jak to się nam wydaje. Na naszym rynku obecnie funkcjonuje parę firm które walczą o klienta na różny sposób. No i jeszcze te wysokie ceny OC nie ułatwiają nam wyboru. Trzeba bardzo dokładnie przejrzeć każdą ofertę a na końcu najlepiej wszystkie ze sobą porównać. Tak właśnie ja zrobiłam gdy kupiłam auto z drugiej ręki lecz miało tylko pięć lat. Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC zdecydowałam się jeszcze na wykupienie polisy AC. Wiadomo że w życiu różnie bywa i lepiej jak to się mówi dmuchać na zimne. Dla mnie osobiście najlepsza oferta jest na stronie internetowej https://www.gothaer.pl/ Jest to towarzystwo ubezpieczeniowe które już od kliku lat cieszy się olbrzymim zaufaniem wśród klientów. Jeśli jeszcze o nim żadna z Was nie słyszała to w internecie nie brakuje opinii. Można sobie w każdej chwili wyszukać i poczytać co nie co. Na pewno każda z Was będzie zadowolona z warunków jakie nam proponują. A co jest ważne mają na prawdę niską cenę w porównaniu do konkurencji. No ale to już trzeba sobie samemu wyliczyć przez ich kalkulator OC.
Odpowiedź z Cytowaniem