Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 14-03-2017, 12:07
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Świetny pomysł z tym oddzielnym wątkiem na forum dotyczącym samych promocji i wyprzedaży. Dzięki niemu każda z nas będzie miała dostęp do aktualnych promocji w jednym wątku i nie będziemy musiały przeszukiwać setek wątków w poszukiwaniu informacji o promocji. Szkoda tylko, że tak mało z nas podesłało informacje o promocjach, ale mam nadzieje, że z czasem wątek się rozwinie i zaczniemy zapełniać go linkami i informacjami o promocjach. Ze swojej strony mogę podrzucić Wam link do strony, w której znajdują się aktualne promocje w sklepie House. Możecie je znaleźć tutaj http://www.ceneo.pl/sklepy/house.pl-s23570 . Jeszcze nic sobie nie kupiłam, ale zaintrygowały mnie dwie pary butów i planuje je sobie kupić jeszcze w ten weekend. Mam tylko nadzieje, że nikt mnie nie uprzedzi i buty nie zostaną wyprzedane ze sklepów stacjonarnych i ze sklepu internetowego, bo ich cena jest sporo niższa. Tylko będę musiała rozejrzeć się jeszcze za czymś innym, bo podobają mi się metaliczne buty, ale aktualni w mojej garderobie nie ma niczego co pasowałoby do tego typu butów.
Odpowiedź z Cytowaniem