Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Stary 07-02-2017, 12:15
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Przede wszystkim powinnyście dobrze wymierzyć pokój Waszej pociechy i zastanowić się jakie meble jesteście w stanie w nim zmieścić tak żeby go nie zagracić, a także powinnyście zastanowić się jakie meble są niezbędne dla Waszego dziecka. Poza tym pokój dziecięcy to nie tylko meble, ale również kolorystyka, dodatki, które też powinny być przemyślane, żeby pokój był ładny, przytulny a także funkcjonalny.
W pokoju moich dzieci stoją tylko łózka, szafy, biura i komody, bo nie dysponuje duża przestrzenią i musiałam ograniczyć się tylko do tych mebli. Nie ma w nich też dużej ilości dodatków, bo w zasadzie są tylko powieszone dziecięce dodatki, lampki nocne i na biurku, żeby dzieciaki miały dobre światło do nauki a także dywany dla dzieci, które kupiłam tutaj http://elies.pl/kategoria/dywany-dla-dzieci , bo sklep Elies miał i ma świetną ofertę dywanów dla dzieci, które nie tylko bardzo ładnie wyglądają, ale również są bardzo solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów i myślę, że bez problemów wytrzymają kilka lat użytkowania i nie będę musiała ich wymieniać po roku czy 2.
Odpowiedź z Cytowaniem