Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Stary 04-05-2017, 07:31
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ogrodzenie - jak odnowić

Słuchajcie, kochane forumowiczki, zastanawiamy się z moim mężem, Robertem, jakiej farby użyć od odnowienia ogrodzenia naszej posesji. Trzy lata temu kupiliśmy chałupkę pod Elblągiem na rynku wtórnym i teraz w końcu przyszedł czas na remont. Mąż dostał urlop pod koniec sierpnia, mi jakoś też udało się uprosić szefa o wolne w tym terminie i pod koniec lata ruszamy. Jednym z etapów ma być odnowienie ogrodzenia, poczytałam trochę w internecie, popytałam się znajomych i wychodzi mi na to, że najlepszą ofertę ma Nobiles. Posprawdzałam nawet farby na ich stronie - http://nobiles.pl/produkty/beton/ i najbardziej do gustu przypadła mi emalia Nobiles Chlorokauczuk. Nadaje się akurat do malowania powierzchni metalowych, jednak chciałabym się z Wami skonsultować. Miałyście kiedykolwiek do czynienia z tą farbą? Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Przy okazji, mam jeszcze jedno pytanie do Was: myślicie, że w kuchni można postawić na styl skandynawski? Widziałam u koleżanki pokój w takim stylu i chciałabym w podobny sposób urządzić swoje wnętrza, ale nie mam pojęcia, czy sprawdzi się w kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem