Wyświetl Pojedyńczy Post
  #36  
Stary 12-01-2018, 14:24
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Też uważam, że jak już się kupuję ogrodzenie to na lata. Faktycznie są takie farby antykorozyjne jak http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-stalochron/ , które nakłada się na daną powierzchnię aby stworzyć powłokę. Powłoka ta chroni dany metal przed działaniem wszystkich czynników atmosferycznych. I często można ją tworzyć zarówno na nowych powierzchniach jak i tych zardzewiałych aby wzmocnić tą powierzchnię oraz zahamować rozprzestrzenianie się rdzy. Jeśli chodzi o ogrodzenie ja jestem za najprostszymi i najtańszymi rozwiązaniami. Do takich należy zwykła siatka. Moim zdaniem jest to zarówno najlepsze ogrodzenie jak i najtrwalsze. Po pierwsze jest tak plastyczne, że bez problemu można je rozprowadzić po granicy posesji. Po drugie przez, to jest tak giętka raczej nikt się po niej nie wejdzie. I mogę wam powiedzieć, że nie widziałam aby zjadała ją jakaś rdza. Możliwe, że tak jest a płot moich rodziców jest pomalowany dobrą emalią, bo właśnie moje doświadczenia z takim osiatkowanym płotem opieram na płacie rodziców. Którzy odkąd pamiętam mają jeden ten sam i jest on z siatki.
Odpowiedź z Cytowaniem