Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Stary 17-05-2017, 15:11
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ferie

To zależy na jakie ferie. Jeśli zimowe, to mam mniejszy dylemat, bo rodzice mojego męża mieszkają blisko gór i zazwyczaj mój Michał trafia tam w okresie zimowym. Nie ma z tym problemu, bo jest bardzo blisko związany z dziadkami. Zazwyczaj wówczas spędzają kilka dni w Zakopanem, czasem też pojadą do Krakowa i jakoś dwa tygodnie ferii zlecą. Gorzej jest w lecie, ale od dwóch lat wysyłam wówczas Michała na kolonie. Wcześniej spędzał wakacje u moich rodziców na wsi, więc przyzwyczaił się do rozłąki z rodzicami. W zeszłym roku wysłałam go do Szklarskiej Poręby, więc znowu w góry. W tym roku zamierzam go wysłać do Łeby, czyli w zupełnie innym kierunku. Jakby któraś z koleżanek była zainteresowana, to polecam tego organizatora kolonii dla dzieci - https://www.atas.pl/. To firma, która organizuje dziecięce i młodzieżowe kolonie od kilku lat ma ma wyrobioną pozycję na rynku. Jak za pierwszym razem wysyłałam Michała na organizowany przez nich obóz i miałam sporo pytań, to nie zbywali mnie, ale spokojnie i rzeczowo odpowiadali.
Odpowiedź z Cytowaniem