Wyświetl Pojedyńczy Post
  #79  
Stary 22-07-2019, 12:30
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał inka
Jeśli chodzi o język obcy, to według mnie jedną z najlepszych metod jest po prostu wyjazd na kurs zagraniczny. Sama jakiś czas temu chciała podciągnąć swój język angielski i zdecydowałam się na wyjazd korzystając z oferty na stronie https://kursy.atas.pl/ . Przebywanie wśród osób, które posługują się danym językiem obcym, czy to jest angielski czy jakikolwiek inny wymusza na nas próbę posługiwania się tym słownictwem. Z perspektywy czasu jestem z takiego wyjazdu bardzo zadowolona i chciałabym w tym momencie raz: wysłać na taki kurs swoje dziecko, bo wiem jak ważny jest język obcy w przyszłości, a dwa wybrać się na podszkolenie jakiegoś innego języka, bo każdy dodatkowy to wielki atut zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mam nadzieję, ze popieracie moje zdanie i zgadzacie się co do takiej metody nauki Chętnie też posłucham o jakiś innych Waszych doświadczeniach, może akurat zwrócicie uwagę na coś równie fajnego i pomocnego Z góry dzięki za każdą poradę i życzę wytrwałości w nauce !
Niestety nie wszystkich stać na taki wyjazd, żeby się nauczyć a po drugie, jak mam zostawić dwoje dzieci na taki czas? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ja już sama spróbowałam zajęć w tutlo i to dla mnie dobre rozwiązanie. Mają fajne sposoby, żeby nauka była jak najbardziej efektywna.
Odpowiedź z Cytowaniem