Wątek: Gdzie tanie OC?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Stary 25-06-2020, 20:12
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 839
Domyślnie

Ubezpieczenie komunikacyjne niestety trzeba wykupić i to ma na uwadze każdy kierowca. O ile OC jest obowiązkowe to oczywiście warto też rozważyć ubezpieczenia dodatkowe. W końcu mogą one zabezpieczyć nie tylko nas, nasz pojazd, ale także pasażerów. W sieci można znaleźć masę ofert, więc uważam, że warto dokładnie się im przyjrzeć żeby wybrać rozwiązanie nas satysfakcjonujące. Mi udało się znaleźć atrakcyjną propozycję OC w ofercie tej firmy: https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ Na ich stronie internetowej możecie doczytać sobie wszystkie szczegóły, więc polecam zerknąć Ja dokupiłam sobie również dodatkowe ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) chciałam mieć pewność, że nie tylko ja, ale również osoby ze mną podróżujące będą w jakiś sposób zabezpieczone. Firma mtu24 ma duże doświadczenie w branży i śmiało mogę powiedzieć, że można na nich polegać. Na chwilę obecną jestem naprawdę zadowolona i prawdopodobnie nasza współpraca będzie nadal trwać. Może akurat komuś z Was te informacje się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem