Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21  
Stary 26-02-2018, 15:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pożyczki

A ja nie mam specjalnego przekonania co do takich pożyczek. W ogóle to bardziej przemawiają do mnie kredyty, a pewnie nie wszyscy zdajecie sobie sprawę, iż między kredytami, a pożyczkami istnieje fundamentalna różnica. Kredyty są brane w bankach, a ich udzielani ściśle regulują przepisy. Z kolei pożyczki są udzielane zazwyczaj przez firmy parabankowe. A takich umów w żaden sposób nie kontroluje prawo. Jestem więc zdania, że kredyty są o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. A tak w ogóle to lepiej decydować się na inwestowanie, ja na przykład prowadzę działalność - małe bistro - już czwarty rok i regularnie staram się zmieniać sprzęt. CHociażby taki - https://joinposter.com/pl, który umożliwia sprawniejszą obsługę klienta. Dzięki temu można pozwolić sobie naprawdę na przyciągnięcie poważniejszej rzeszy klientów. W każdym razie gorąco namawiam, aby inwestować, bo dzięki temu się rozwijamy. A rozwój to podstawa funkcjonowania firmy. Korzystnym rozwiązaniem, na które się zdecydowałam, jest również outsourcing. Wystarczy nawet zlecić dla biura prowadzenie księgowości, aby zyskać więcej czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem