Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Stary 15-05-2017, 09:36
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Księgowość

Ja jednak nie zdecydowałabym się na prowadzenie księgowości online. wolę kontakt z żywym człowiekiem, zleciłam więc prowadzenie rachunków firmie zewnętrznej. Nie wiem, czy któraś z koleżanek słyszałam o tmf group. To międzynarodowa firma, która w Polsce funkcjonuje od kilku lat, ale już zdobyła sobie pewną markę. Ja korzystam z ich usług od ponad roku i jeszcze się nie zawiodłam. Najkrócej rzecz ujmując, zajmują się oni wspieraniem przedsiębiorstw: prowadzą księgowość, reprezentują firmy przed organami skarbowymi, pomagają wypełniać deklaracje podatkowe. Są rzetelni i profejsjonalni, zawsze mogę do nich zadzwonić i dopytać się o coś, jeśli mam jakieś wątpliwości. Nie spotkałam się nigdy z ignorowaniem mojej osoby, więc jakiś czas temu zacieśniliśmy współpracę. Teraz zajmują się również obsługą firmowych płac i robią to całkiem sprawnie. Szczerze mogę ich polecić, jakby ktoś był zainteresowany, może sobie wejść na tę stronę - https://www.tmf-group.com/pl-pl/serv...yroll/payroll/ i poczytać. A ja uciekam z forum, na razie!
Odpowiedź z Cytowaniem