Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Stary 15-05-2015, 08:27
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie Kraków

Hm, my byliśmy z narzeczonym ostatnio w Krakowie i miasto przepiękne Wiadomo, że zupełnie inny klimat tam panuje niż dajmy na to..... w Zakopanem ale zależy kto co lubi Ja chciałam zwiedzić Kraków, duże miasto, tłum turystów, uroczy gwar od samego rana i cała masa pięknych zabytków do zwiedzenia! Pochodze z podkarpacza, więc weekend w Krakowie był dla mnie magiczny! Nie dosć że pogoda była rewelacyjna, wycieczki i zwiedzanie absolutnie na piątkę z plusem, to jeszcze zatrzymaliśmy się w tak fajnym hotelu, że szkoda była wracać do domu... Uwielbiałam początki dnia, same ranki, gdzie schodziliśmy z Kubą do restauracji i czekało na nas śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, gdzie wszyscy goście hotelowi sobie rozmawiali i wprawiali się w świetny nastrój. Do tego osoby z obsługi były takie przyjemne i cały czas mówily do nas z uśmiechem, no kurcze... rewelacja Hotel był przy opolskiej, jeśli kótraś będzie jechać w te krakowskie strony to koniecznie niech odwiedzi Efekt Ekspress i po drugie, niech się przejdzie na wycieczkę na Kopiec Kraka! Kraków rewelacja!
Odpowiedź z Cytowaniem