Wątek: Dach
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 26-08-2020, 13:41
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Tak składa, że ja jestem na świeżo w tematyce pokryć dachowych, więc z miłą chęcią podzielę się z Wami moim, ostatnio zdobytym, doświadczeniem. Zacznę od też że dach jet naprawdę kluczowym aspektem w budowie, więc warto z uwagą dobierać jego wykonawców oraz firmy, które dostarczą nam surowców. Ja przed podjęciem ostatecznych decyzji przejrzałam masę poradników, blogów oraz czytałam też opinie na temat konkretnych firm. Uważam, że finalny wybór był słuszny i teraz z perspektywy czasu podjęłabym taką decyzję raz jeszcze. Zdecydowaliśmy się na dachówkę z posypką wulkaniczną, która ma za zadanie odtwarzać wygląd ręcznie wykonanego gontu z prawdziwego drewna. Mówię tutaj o dachówce Corona. Jeśli macie ochotę to na stronie: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-corona znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat tego właśnie wyboru. Jej estetyka idealnie wpasowała się w moją wizję wyglądu domu. Dodatkowo jest bardzo solidnie wykonana. Firma Gerard ma aż 60 lat doświadczenia w produkcji, widać w sieci wiele dobrych opinii na ich temat nawet spoza granic naszego kraju. Myślę, że to świadczy o profesjonalizmie i ja również polecam ich usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem