Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 09-02-2018, 10:30
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Auto

A moim zdaniem powinnaś rozejrzeć się za "japończykami". W kraju kwitnącej wiśni są produkowane jedne z najbezpieczniejszych samochodów na świecie. Osobiście moim faworytem są toyotki. Sami z mężem ponad rok temu zakupiliśmy toyotę corollę. CIeszę się z bardzo udanego zakupu, bo kosztowała kilkanaście tysięcy złotych, obecnie ma 12 lat, a spisuje się naprawdę dobrze. Do tej pory praktycznie nie było żadnej większej awarii,a w maju stukną dwa lata ,odkąd korzystamy z toyoty. W każdym razie jest bardzo mało awaryjna i bezpieczna, a dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jestem bowiem mamą dwójki dziewczynek i często zawożę je do szkoły albo na dodatkowe zajęcia. Musiałam mieć możliwie najbezpieczniejsze auto i taka sztuka się udała. A mogę jeszcze polecić taki warsztat samochodowy, o ile któraś z koleżanek jest z okolic Lublina - www.dakro.pl. Profesjonalny warsztat, korzystałam z niego jeszcze, jak miałam poprzedni samochód, nie mam powodu, aby narzekać na jakość usług. Tyle ode mnie, trzymajcie się ciepło.
Odpowiedź z Cytowaniem