Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Stary 25-02-2016, 12:46
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Niedługo moje dziecko będzie obchodziło swoje 9te urodziny i w prezencie urodzinowym postanowiłam wyremontować mu pokój, bo od około roku co jakiś czas mówi, że ten pokój w ogóle mu się nie podoba i to nie fair, że remontujemy inne pomieszczenia, a w jego pokoju niczego nie zmieniamy. Planuje całkowicie go zmienić, bo panele są w kiepskim stanie, szafa jest zbyt mała, a łóżko niedługo stanie się za małe. Chcę mu kupić duże i wygodne łóżko, duże biuro, przy którym będzie mógł się uczyć, a także dużą szafę z szufladami, w której wszystko pomieści. Meble te mają służyć mu przez kilka lat i dlatego nie będą to typowo dziecięce meble, bo z takich szybko wyrośnie. Chciałabym jednak, zeby w pokoju był chociaż jeden dziecięcy akcent oprócz jego zabawek itp. i dlatego pomyślałam o fototapecie typowo dziecięcej, którą położyłabym na jednej ze ścian tego pokoju. Zastanawiam się nad tą ofertą http://www.decomania.pl/pl/c/Fototapety-Komar/331 . Mogłybyście mi doradzić w wyborze? Pokój ma być niespodzianką i dlatego nie chce pytać swojego dziecka, o to która mu się najbardziej podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem